טל:

כתיבת סיפור החיים שלכם – המתנה היפה ביותר שאתם יכולים להעניק לדורות הבאים

מזה 20 שנה אנו מתמחים בתיעוד, כתיבת סיפורי חיים והפקת ספרי ביוגרפיה אישיים. המומחיות והניסיון הרב שלנו בהפקת סיפורי חיים, יסייעו לכם להפוך את זיכרונות מסע חייכם, לסיפור חיים מרתק עבור ילדכם, נכדיכם והדורות הבאים. תיעוד הביוגרפיה האישית שלכם ועיבודו לסיפור חיים המוגש כספר, זו אחת  ממתנות יקרות-הערך ביותר שתוכלו להעניק להם, בעידן האינסטנט, הטכנולוגי, הפלסטי בו אנו חיים.

אדם המתעד את סיפורו האישי ושורשיו, מגדיר בדרך זו את חייו כבעלי משמעות וערך. זהו המסר היפה ביותר שאתם כהורים וכסבים יכולים להעביר הלאה.

אנשים רבים שתיעדו את סיפורי החיים שלהם בדוקוסטורי, בחרו לשלב בסיפורם גם מסרים אישיים לצאצאיהם. מעין מדריכי חיים, שתולים במסכת חיים שלמה, יריעת הסטוריה משפחתית, סיפור חיים רב שכבתי עם מסר לעתיד. לפיד שעובר מדור לדור.

בהרבה סיפורי חיים בהם נתקלנו במהלך השנים, נדהמו הילדים לגלות את סיפור החיים של ההורים, על כל פרטיו. הספרים מאפשרים הצצה למגירות שהיו סגורות לעיתים שנים רבות (או חיים שלמים) ולפתע מתגלים פרטים רבים, לעיתים מורכבים ומרגשים, שבני המשפחה כלל לא ידעו או הכירו.

שיטת התחקיר (הראיון) שלנו, מאפשרת דליית חומר יקר ערך ממאגרי הזכרונות, אודות לניסיון רב השנים של מרים דובי-חזן, המבצעת באופן אישי שלב זה בהפקת סיפור החיים. יכולתה להגיע למקומות העמוקים ביותר, לפתוח מקומות נעולים ולשחזר יחד עם האדם את קורותיו לפרטי פרטים, מאפשרת לנו להשיג את חומרי הגלם הטובים ביותר, המשמשים תשתית לספר כולו.

צוות העורכים והכותבים שלנו, רוקח ומעבד מחומרי התחקיר, ביוגרפיה אישית קולחת ומרתקת, המוגשת לעיני הקורא בתחביר רהוט וקולח, המצליח גם לשמור על קולו האישי של המספר, בתוך המעטפת המשוכתבת והמלוטשת.

אנחנו מזמינים אתכם לצאת איתנו למסע הזה. מסע בו צריך מדריך טוב ומנוסה, כדי להגיע ליעד בדרך הטובה והקלה ביותר. אנחנו מוכנים. ואתם?

מתעניינים בהוצאת סיפור חייכם לאור? צרו עמנו קשר עוד היום, לקביעת פגישה בלתי מחייבת: 09-7419471CheckStat