טל:

ספרי זיכרון והנצחה

במהלך 20 שנות פעילותנו, הוצאנו בדוקוסטורי גלריה מרשימה של ספרי זיכרון והנצחה.

בצד ניסיוננו המקצועי הרב, יש בנו את ההבנה והרגישות הרבה, ללוות אתכם במסע ההנצחה הרגיש והכואב, של אדם קרוב ללבכם שהלך לעולמו, בנסיבות שונות.

כל משפחה מחפשת ומוצאת הדרך להנציח את יקירה שהלך לעולמו בטרם עת. רבים מוצאים בהוצאת ספר זיכרון, דרך מכובדת וראויה לשמר ולהנציח לעד אדם קרוב ואהוב.

חיילים שנפלו בקרב או בעת שירותם הצבאי, אנשים שנפטרו לאחר מחלה קשה בטרם עת, קורבנות הקטל על הכבישים ועוד… לכל אדם, שם, סיפור אישי, ואנשים שאהבו אותו ורוצים לספר על הקשר המיוחד שחלקו עימו ולהנציח את זכרונו בספר תיעודי מרגש.

לצורך יצירת ספרי ההנצחה, אנו מראיינים בני משפחה שונים, חברים, מורים, מפקדים, עמיתים לעבודה וכל אדם שהמשפחה מוצאת לנכון. לאחר שאנו מרכיבים את פסיפס החיים, אנו עורכים את חומרי הגלם ויוצרים טכסט קולח ומרגש, מעצבים ומעמדים את החומרים בשילוב תמונות, מכתבים, תעודות, וכל דוקומנט שמוסיף ושופך אור על האדם האהוב שהלך לעולמו, עד שיצירת הספר מושלמת, ואנו מדפיסים את הספר במספר העותקים שהזמינה המשפחה.

הרבה אהבה מושקעת ביצירת ספר הנצחה. אהבה של משפחה שלמה, חברים ואנשים קרובים שהכירו את האדם ורוצים להשאיר חותמם בספר הזיכרון. גם הצוות היוצר של דוקוסטורי, השותף במלאכת יצירת הספר, עושה זאת באהבה וברגישות אין קץ.

זהו איננו מסע קל. אך הרגע הזה שבו אתה אוחז בספר, שכל כולו מוקדש להנצחת יקירך, רגע מיוחד ויקר שאין דומה לו. היכולת להנציח את היקר לך ולשמר את זיכרון אישיותו ודמותו לנצח, יש בה נחמה גדולה ותחושה שמאפשרת שלמות, גם בתוך החלל הגדול שלא יירפא לעולם.

לזכרה של חנה כהן

אם הינכם בשלים לצאת למסע זה, צרו עמנו קשר, ונקבע פגישה ללא כל התחייבות מצדכם. 09-7419471